Přihlášení do administrace systému Wordpress

Předmluva

Tyto návody jsou psány pro lidi, kteří mají minimální zkušenost se správou webových stránek, ale určitě je zde i opora pro zkušenější uživatele.

Úvod

Po registraci domény a přesunutí dokončeného webu Vám vytvořím účet, kterým se budete přihlašovat. Způsob zaslání přihlašovacích údajů je na domluvě, záleží mi na Vašich preferencích. Každopádně Vám velmi doporučuji si po prvním přihlášení heslo změnit.

Přihlašovací adresa

Za Vámi vybranou doménu druhého řádu v adresním řádku připište /wp-admin.
Příklad: mám doménu dobryden.cz, za ní připíšu /wp-admin. Dostanu tedy dobryden.cz/wp-admin. Pro vyzkoušení přejděte na tuto adresu: http://test.reibl.cz/ a na konec napište /wp-admin. Pokud Váš prohlížeč lomítko za .cz ponechává, nepište za něj druhé. Potvrdíme stisknutím klávesy enter.

Na adrese http://test.reibl.cz/ je pro Vás přichystán zkušební účet. Uživatelské jméno je user a heslo zní: noveheslo123

Přihlášení

Nyní Vám vyskočila tabulka. Pro naše účely se budeme přihlašovat vybraným přihlašovacím jménem. Kliknete na spodní modrý text Log in with username and password.

Zadání přihlašovacích údajů

Na spodním obrázku vidíte, že se můžete přihlásit přes uživatelské jméno nebo e-mail a heslo. Zadáte údaje, mnou předané. Uživatelské jméno a heslo si můžete zvolit sami. Heslo si později může změnit.

Po přihlášení

Pokud přihlášení proběhne úspěšně ocitnete se na podobné stránce.