Úprava profilu

Úvod

Váš profil je spjatý s celým redakčním systémem Wordpress. Pomocí něho se přihlašujete, upravujete nastavení a publikujete články a stránky. Profil také ukládá Vaše nastavení, což Vám umožní přihlásit se odkudkoliv.

Nastavení profilu

Do nastavení profilu se dostanete přes panel nahoře. V pravé části vidíte Vaše přihlašovací jméno. Pokud najedete na přihlášeného uživatele zobrazí se Vám tato nabídka (viz. obrázek vpravo). Vyberete odkaz Profil.

Změna hesla

První heslo Vám mohu vygenerovat, nebo po domluvě zvolit. Ovšem pro dlouhodobější spravování webu Vám doporučuji heslo změnit z bezpečnostních důvodů. Na konci nastavení Profilu je Uživatelský účet, je zde pole Generovat heslo.

Kliknutím se dostanete na vygenerované heslo, nyní ho můžete změnit. (poznámka: nikdy se nezobrazí staré heslo) Můžete si zvolit jakékoliv heslo, ale pokud je příliš slabé (= jednoduché), tak se pod ním zobrazí položka Potvrdit heslo (viz. obrázek). Abyste heslo mohli použít, musíte políčko zaškrtnout. Nezapomeňte poté vše potvrdit kliknutím na Aktualizovat profil na konci stránky.