Reference

disuk.cz

Galerie

Regionální zpravodajský web přizpůsobený pro čtení článků, které zde pravidelně vycházejí. S tím je spojen nejen vzhled, ale i administrace, jež vyšla vstříc redaktorům pro jejich maximální pohodlí při psaní a editaci textů.

Ondřej Syrový za DIS ÚK:
„Jsem s tvorbou webu nadmíru spokojen, splňuje všechny podmínky, které jsem zadal a navíc mám jistotu, že se mohu na Davida vždy, v případě problémů s webem, obrátit a on je v co nejkratší době vyřeší.“

vyzivavusti.cz

Galerie

Jeden z mých prvních webů. Šlo původně o předělání starého webu, který byl psán jen v čistém HTML kódu s minimem CSS. Prioritou bylo vytvoření klíčových slov, nový ceník, responzivní vzhled a napojení na sociální sítě.

Tereza Boháčková za Výživové poradenství v Ústí nad Labem:
„Naprostá spokojenost, výborná komunikace, rychlé vyřešení problému, webové stránky jsou pěkné, přehledné, snadno se spravují.“

Pavelhof.cz

Galerie

Osobní webové stránky, které při zachování čistého moderního vzhledu upoutají.

alaia.cz

Galerie

Jedny z větších webových stránek. Důraz byl kladen na detaily. Paleta barev byla sladěna s logem a zároveň využita tak, aby bylo prohlížení pro uživatele maximálně pohodlné. Cílem webu byla prezentace kosmetického studia. Vyjímá se využitím jen minimálně komprimovaných profesionálních fotografií s účelem udržet rozumnou načítací dobu a zároveň špičkovou kvalitu.

uklidustecko.cz

Galerie

Webová stránka začínající firmy, která návštěvníka upoutá zejména čistým designem a úhlednou prezentací služeb.

praskova.cz

Galerie

Stránky herečky Simony Praskové spojují vše, co by mohl fanoušek i novinář potřebovat. Od nejnovějších článků z jiných webů, přes videa, až po filmografii a odkazy na tiskové materiály. Vše završuje moderní vzhled, který hrdě reprezentuje tuto herečku.